Babamın sağlık sorunları nedeni ile katkı maddesiz, doğal ve organik ürün ihtiyacımız  doğduğunda daha detaylı araştırmalarımızda gerçekten katkı maddesiz ve doğal ürünleri bulmanın ne  kadar zor olduğunu gördük. Satılan katkı maddesiz veya doğal etiketli ürünlerin birçoğunun aslında katkı madde içerdiğini fark ettik. Piyasada hiç mi katkı maddesiz, doğal ve organik ürünler yoktu? Tabi ki vardı.


Ama bu ürünleri ayrı ayrı yerlerden temin etmenin zorluğunu da yaşadık. Ayrı ayrı yerlerden araştırıp bulmanın ve almanın hem zahmetli hem de maliyetli olduğunu yaşadık.


Bizde bizim gibi bu sorunları yaşayan, sağlıklı beslenmek isteyen herkes için tüm bu katkı maddesiz, doğal veya organik ürünleri bir yerde toplamaya karar verdik. Bir yılı aşkın bir  süredir ve  hâlâ devam eden araştırmalarımız sonucunda GURME PAZARI tescilli markamız ile tamamen doğal hiçbir katkı maddesi bulunmayan organik ürünleri 81 İlde yaşayan ve kendini önemseyen tüm dostlarımıza kapılarına kadar ulaştırmak için GURME PAZARI’nı kurmaya karar verdik.


2019 yılında faaliyete geçirmeyi düşündüğümüz GURME PAZARI internet  sitemizi doğal ürün tedarikçi bulmakta zorlandığımız için 2020 yılının ilk aylarında gerçekleştirdik. Üreticiden mutfağınıza sloganıyla yola  çıktığımız bu yolda, firmamız katkı maddesiz, doğal ve organik ürün arayışında olan herkese bu ürünleri Yöre Doğal Ürünler Şarküterimiz ve GURME PAZARI e- ticaret sitemiz ile doğrudan üreticiden kontrollü olarak temin edilen ürünler, tamamen hijyenik koşullarda soğuk zincir yöntemi ile göndererek, ürünleri bozulmadan olabildiğince ekonomik fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemektedir.


GURME PAZARI ile katkı maddesiz, doğal veya organik ürünler artık üreticiden mutfağınıza geliyor...

Satıcı : GURME PAZARI

Adres : KUTLUBEY MAHALLESİ 1003. SOKAK NO:17/12