DİYARBAKIR SALAMURA PEYNİRİ

Referans: DYBSLMRP

21,25 ₺
KDV dahil

İçerik: Süt, Şirden Maya (Hiçbir katkı maddesi içermez)

Alerjen Uyarısı: Süt

Stok Durumu: Stokta Var.

Üretici Bilgisi: GURME PAZARI

Ürün Gramajı Seçiniz
Adet

 

Güvenli Alışveriş

 

Ücretsiz Kargo (275 TL ve Üzeri)

 

7/24 Müşteri Hizmetleri

DİYARBAKIR Salamura peynir, taze peynirin eritilmeyerek, tuzlu suda bekletilmesiyle yapılan bir peynirdir.

DİYARBAKIR Salamura peynir, tuzlu su içinde, oluşabilecek zararlı bakterilerin önlenmesi ve olgunlaşması için 30 gün bekletilir. Peynir salamura edildiği için yapısı tuzun da etkisiyle sertleşir.

DİYARBAKIR Salamura peyniri tüketirken isteğe bağlı olarak, soğuk sudan geçirerek tuzu azaltılabilir. Sertliğini ve tuzunu daha da azaltmak için ise sıcak sudan geçirebilirsiniz.

Ürünlerimizi, en iyi, en kaliteli, en temiz ortamda üreten üreticilerden sağlıyoruz. Tamamen DOĞAL olarak üretilen ve kendi üretimimiz veya doğrudan üreticiden temin edilen ürünlerimizde, hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Peynirlerinizi buzdolabında, +5 derecede muhafaza ediniz. Derin dondurucuda saklamayınız.

Diyarbakır salamura peynirimiz, vakumlu ambalajlarda ve havaların ısındığı dönemlerde soğuk zincir ile özel olarak paketlenip, kargo ile gönderilmektedir. Soğuk zincir ambalajıyla özel olarak paketlendiğinden, kargoda 72 saate kadar tazeliğini korur. Vakumlu paket açılmadığı sürece, buzdolabında +5 derecede, ürünümüz 1 ay ilk günkü tazeliğini ve lezzetini korur.

Diyarbakır Salamura Peynirimiz, kargo şirketlerinin Pazar günü teslimat yapmaması ve kargo şirketinde dağıtım için beklememesi amacıyla Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilmektedir. 

Belirli merkezlere aynı gün teslim, özel kargo seçeneğimiz vardır.

DYBSLMRP
199 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: